Купила червоний костюм! Все підказали, все сіло як на мене і шилося! Дякую! Буду заходити в цей магазин онлайн ще!!!
Анно, дякуємо за відгук:) Надзвичайно приємно і легко було з вами працювати. Будемо раді подальшій співпраці🌹
сукня просто бомба, тканина приємна на дотик, еластична
Дякуємо і повертайтесь в наш магазин «Бірюза» одяг на будь який смак і доступний по ціні 😘
Щиро дякуємо! Звертайтесь до нас ще ;)