Заявлений товар відповідає дійсності.Все як на фото та в описі.
Дякуємо за відгук. Раді, що спідничка вас не розчарувала. Надіємось на подальшу співпрацю 🌹
Курточка відповідає фото,розмір відповідає замірам курточки,не об’єму фігури,продавець сказав вірно.Розмір підійшов,дякую.
Дуже дякуємо :)
не отримала зарплати, тому і не замовила спідницю. можливо наступного місяця вийде її викупити.
Доброго дня. Як замовлення буде актуальним - зверніться до нас ми знову його приймемо.
Анно, дякуємо за замовлення :) Бажаємо приємних покупок!
Сукня гарна, але трошки велика
Я замовила капелюх без верху з соломки (літній козирьок).Український виробник.Дуже сподобався.Зручний і гарний.Закриває обличчя від сонця.Чекаю літньої погоди.👍Отримала швидко.