Дуже вдячна консультанту, ввійшла в моє положення і спеціально для мене відкрили склад і відправили сукню в той день коли не було відправки, посилка прийшла на другий день якраз на ДН донечки, вийшли дуже гарні фото. Дякую!!!!
Якість пошиву костюма гарна , колір як на фото,розмір чітко відповідає розмірній сітці.Дякую!
Дякуємо за замовлення 🥰 Приємно було з вами працювати, повертайтесь до нас ще 😉
Дякую вам ,що допомогли,
Гарний магазин. Дуже сподобалося, що швидко зв'язалися по вайберу, що є дуже зручно. Швидке відправлення. Щиро дякую 💐