Хорошее обслуживание, качественный товар. Персонал вежливый, отреагировали, проконсультировали и отправили. Большое человеческое спасибо
Дуже якісний товар. Все дуже сподобалося. Замовлятиму ще.
Дуже дякую за медичний костюм. Все підійшло і розмір і колір! Рекомендую❤️
Дякуємо за відгук🌹 Приємно працювати з відповідальними клієнтами 😊
Успіхів у роботі!
Купила спідницю, дуже сподобалася, якість виробу відмінна, за передоплатою, все дуже оперативно ! Спочатку обрала не той розмір, обміняли без проблем і душе швидко! Дякую, бережіть себе і своїх близьких!