Все добре, гарні бандани. Покупкою задоволена
Замовляла спідниці. Домовлялася з приміркою. Дві спідниці підійшли, дві - ні. Кошти повернули без проблем. Дякую продавцю.
Костюм підійшов ідеально. Гарне пошиття, шви рівні. Приємна до тіла тканина. Дякую 🤗
Дякуємо, Наталія, за співпрацю🥰
Все добре, гарні бандани. Покупкою задоволена