Добрий день, скасували заказ через відсутність на момент замовлення товару, гроші ще не прийшли, хоча обіцяли протягом 3 днів.
Олено, дякуємо за відгук. Варто вказати, що замовлення ви оплатили Пром-оплатою, тому кошти вам повертає Пром. На їхню роботу ми не можемо вплинути. Якщо ви оплачуєте на наш розрахунковий рахунок то кошти повертаємо одразу.
Все було швидко і гарно!
Добрий ранок , дуже дякую за посилочку 🙏🙏🙏Все отримала , сервіс дуже гарний , ціни доступні ,
Вдячна і задоволена ,
Всім рекомендую Ваш магазин 💙💛