Быстрое и качественное обслуживание. Огромное спасибо! Всем рекомендую.
Все добре, тільки колір не співпадає з фото, більше до сірого чи навіть хакі.
Отримала сукню яку замовляла .Колір дуже ніжний , весняний .
Розмір сукні підійшов те що треба .Хоча , дуже боялась що не вгадаю з розміром . Актуальна ціна лише для мене на Пром 💯👍
швидка доставка товару мене шокувала , було неочікувано так швидко отримати те ,що хочеться .Продавець приємний ,ввічливий ,швидко зв'язався зі мною щодо замовлення.
Рекомендую всім ! буду замовляти ще ❤️🥰🤩
все добре, лише розміри різні . голубе покривальце менше ніж розове. хоч розмір зазначений один. А в цілому все добре