Дякуємо за замовлення 💐
Дуже дякуємо :)
Замовлення через інтернет - це завжди ризик....Як добре, коли реальність перевищує очікування.
Сукня прекрасна! Ще краща, ніж на фото (колір неймовірно ніжний)
Дякую!
Дуже сподобалась спідниця! Все сталося як бажалося! Якість тканини, пошиву і розмір підійшов. Задоволена на всі 100!