Добрий день!
Отримала замовлену сукню. Повністю задоволена сервісом магазину «Бірюза». Хочу подякувати за якісний, стильний товар та вигідні ціни.
Окрема подяка консультанту за поради та правильно підібраний розмір. Дуже приємно, що у ці скрутні часи ви намагаєтесь задовольняти побажання покупця та виявляєте «цілковиту смиренність, лагідність і терпеливість» (Біблія, Ефесян 4:2).
Бажаю хороших відгуків та гарного настрою.
З повагою.
Жінці сподобалась - гарна сукня, красивий принт, приємна тканина. Для спеки прекрасно підходить, волога не залишає слідів.
Дякуємо за відгук 😉 Раді, що дружині підійшла сукня. Заходьте до нас ще 🫶🏻
платье очень понравилось,красивое и приятная ткань
Замовленням дуже задоволена!!!