Модель дуже сподобалась. Гарно сидить на фігурі. Заміри та колір відповідають дійсності. Тканина приємна на дотик.
Юбка 50 р. на ОГ 90 ОБ104-отлично.Рекомендую
Дякуємо за покупку! У вас чудовий смак:) Чекаємо вас знову в нашому магазині "Бірюза".
Дякую,все відмінно.
Дуже сподобалися брюки , пошив аккуратний , тканина добра , сіли супер , Велике дякую за якісну роботу .
Дякуємо за покупку. Раді, що у вас залишились приємні враження від покупки в нашому магазині "Бірюза". Приносимо вибачення, за незручності які були з Пром-оплатою, надіємось технічна підтримка буде працювати більш якісно. Мирного неба :)